SteelSeries’in Her Oyuncuya Hitap Eden Ürünleri Despec AŞ ile Türkiye’de

14.06.2023

Distribütörlüğünü yaptığı SteelSeries ile oyuncu ekipmanlarındaki ürün portföyünü büyütmeye devam eden Despec AŞ, Türkiye’deki pek çok oyuncunun değişen ihtiyacını gideren ürün yelpazesini SteelSeries’in fare, klavye, kulaklık ve hoparlör serileriyle genişletiyor. 

Pek çok teknoloji lideri markanın distribütörlüğünü gerçekleştiren Despec AŞ, Türkiye’deki oyuncular için sunduğu ekipman yelpazesini SteelSeries’in gelişmiş ürünleriyle genişletiyor. Despec AŞ sayesinde ülkemizdeki oyuncularla buluşan SteelSeries ürünleri arasında TKL ve mini boy klavyeler, Aerox serisi hafif olan ve Rival serisi çok yönlü kullanım sunan fareler, Arctis Nova serisi kulaklıklar ve Arena hoparlör serisi bulunuyor.

Oyun ile kültürü birleştiren orijinal e-spor markası ve oyun dünyasının gözdesi SteelSeries, oyun sesinde çığır açan ses teknolojisi Sonar ile her zaman oyuncunun yanında. SteelSeries Sonar ile kullanıcılar gerçek zamanlı ayak seslerini her zamankinden daha net duymak için belirli oyun içi sesleri yükseltebiliyor veya azaltabiliyor. Oyunlar arasında sürükleyici uzamsal sesi, ekip sohbetini ve mikrofonu kontrol etmek için sınırsız bir yetenek sağlayan Sonar, oyuncuların her bir frekansı ayarlamasına ve en önemli sesleri duymasına olanak tanıyor ve bunu değerli oyunculara tamamen ücretsiz olarak sunuyor.

Bir “oyun yaşam tarzı” tanımlamaya öncelik veren marka, aynı zamanda oyuncuların zorlukların üstesinden gelmesini sağlamakla birlikte pazarda yenilikler ve teknolojilerle birlikte e-spor turnuvalarının da öncü destekçisidir. Bu yıl sonunda yeni ürün kategorilerini de ekleyerek bir oyuncunun tüm çevre birimlerinin SteelSeries logolu olabilmesi için yeni adımlar da atacak. 

Despec AŞ Genel Müdürü Emrah Küçükgirgin, yeni işbirliğiyle ilgili şunları söyledi: “Oyun sektörü büyümesine hız kesmeden devam ediyor. Bu büyüme yeni ihtiyaçları ve trendleri beraberinde getirirken oyuncuların beklentileri de bu doğrultuda şekilleniyor. Bu kapsamda Despec AŞ olarak biz de ülkemizdeki oyunculara ihtiyaç duyabilecekleri her ürün türünü sunabilmek için dünyanın öncü üreticileriyle birlikte çalışıyoruz ve bu alandaki ürün yelpazemizi genişletiyoruz. İlerleyen dönemlerde Despec AŞ üzerinden oyuncularla buluşan ürün sayısı artmaya devam edecek.”