Netex, Ricon Mobile ile Distribütörlük Sözleşmesi İmzaladı 

23.09.2021

Türkiye'nin lider katma değerli teknoloji ürünleri distribütörü Netex, yerli telekomünikasyon cihazları üreticisi Spintek’in iştiraki Ricon Mobile’ın Türkiye’deki yetkili tek distribütörü oldu.
Türkiye’nin lider bilişim teknolojileri dağıtım grubu Index Grup şirketlerinden Netex AŞ, yerli donanım sağlayıcısı Ricon Mobile’ı marka portföyüne ekledi.

Kurumların internet ve uzak ofis bağlantıları için yüksek kaliteli mobil yönlendiriciler (router), fiber optik anahtarlar (switch), IoT cihazları, M2M yönetim yazılım ürünleri üreten telekomünikasyon ve network ekipmanları konusunda uzmanlaşan Ricon Mobile, uluslararası pazarlara hizmet veriyor. 

Merkez ofisleri Türkiye ve Kanada’da bulunan, Dubai ve Çin’de de ofisleri olan dünya çapında deneyimli ve yaratıcı insan gücüne sahip Türk firması Ricon Mobile’ın teknolojisi 2020 yılı itibarıyla, dünya çapında 300 binden fazla noktada kullanılıyor.

Netex AŞ Genel Müdürü Erhan Doğan, “Türkiye'nin en güçlü katma değerli teknoloji ürünleri dağıtıcısı olarak geniş ürün yelpazemize Ricon Mobile’ı da dahil etmekten mutluluk duyuyoruz. Yerli ürünlerini, 2002 yılından beri 25’ten fazla ülkede, dünyanın en büyük uluslararası operatörlerine sunan bu değerli firmayla gücümüze güç katmaya devam edeceğiz” dedi.