Netex, Legrand ile Distribütörlük Sözleşmesi İmzaladı

17.06.2021

Türkiye'nin lider katma değerli teknoloji ürünleri distribütörü Netex, Legrand ile distribütörlük sözleşmesi imzalayarak gücüne güç kattı.

Türkiye’nin lider bilişim teknolojileri dağıtım grubu Index Grup şirketlerinden Netex AŞ, artık Legrand’ın Türkiye’deki distribütörleri arasında yer alıyor. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için enerji ve dijital veri dağıtımı, kablo dağıtım sistemleri ve izleme ve kontrol çözümleri sunan Legrand, tüm bina çeşitlerine uygun özel ürünler sağlıyor.

Netex AŞ Genel Müdürü Erhan Doğan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “25 yıllık deneyimimizden aldığımız güçle Türkiye'nin en büyük katma değerli teknoloji ürünleri dağıtıcısı olarak geniş ürün yelpazemize şimdi Legrand da dahil oldu. Legrand’ın yeni distribütörü olarak bu güçlü markanın kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma ve yapısal kablolama sistemleri gibi uçtan uca eksiksiz çözümlerini iş ortaklarımızla buluşturacağız. Güncel IT teknolojilerinin en güçlü markalarını tek bir kaynaktan sunma misyonuyla distribütörlüğünü yaptığımız dünyanın lider markalarının arasına katılan Legrand’a ‘Hoş geldiniz’ demekten mutluluk duyuyorum” dedi.