Despec AŞ JLab Audio’nun Türkiye’deki Yetkili Distribütörü Oldu

10.11.2020

1998 yılından bu yana Index Grup çatısı altında bilişim teknolojilerinde tüketim malzemeleri distribütörü olarak faaliyet gösteren ve kendi kulvarının lider firması olan Despec AŞ, Amerika'nın lider ses şirketi ve bir numaralı erişilebilir True Wireless Kulaklık markası JLab Audio’nun Türkiye’deki yetkili distribütörü oldu.

2005 yılında kurulan, Amerika'nın bir numaralı erişilebilir True Wireless Kulaklık markası JLab Audio’nun Türkiye’deki yetkili distribütörü, Despec AŞ oldu. Erişilebilir fiyatlarla yüksek performanslı, yenilikçi kulaklıklar ve ses ürünleri sunan JLab, hem günlük kullanım hem spor aktiviteleri için uygun ürün çeşitliliği sunuyor.
Ses kalitesiyle müzik tutkunlarının en çok tercih ettiği markanın, Bluetooth özellikli kulaklıkları, rahat ve kolay bir kullanım sağlıyor. Su sıçramalarına karşı dayanıklı olan Jlab ürünleri, yağmurlu havalarda da gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor.
Despec AŞ Genel Müdürü Emrah Küçükgirgin yeni işbirliğiyle ilgili şunları söyledi: “Dünyanın en çok tercih edilen ve rakipleri arasında fark yaratan kulaklık markası JLab’i portföyümüze dahil ettiğimiz için mutluyuz. Despec olarak odaklandığımız distribütörlük alanında hedefimiz her zaman dünyanın en iyi markalarını müşterilerimize sunmak. En büyük misyonumuz, güçlü bir tedarik noktası olmak. Bunu da dünya standartlarında başarıyoruz. Önümüzdeki süreçte portföyümüzü lider markalarla genişletmeye devam edeceğiz.”