Despec AŞ, Distribütörlüğünü Üstlendiği Philips Hue ile LED Lambaların Avantajlarını Evlere Getiriyor

19.01.2023

1998 yılından bu yana Index Grup çatısı altında faaliyet gösteren Despec AŞ, daha verimli bir aydınlatma imkânı sunan akıllı aydınlatma serisi Philips Hue’yu Türkiye’deki kullanıcılarla buluşturuyor. Akkor ampullere kıyasla daha az enerji tüketen ve çevreye daha az ısı yayan Philips Hue LED ampuller, akıllı telefonlardaki uygulaması üzerinden kontrol edilebilen gelişmiş özellikleriyle kullanıcıların aydınlatma alışkanlıklarına yeni bir renk ve deneyim getiriyor.

Pek çok sektör lideri markanın distribütörü olan Despec AŞ, kullanıcıların hayatlarını kolaylaştıran Philips Hue serisi akıllı aydınlatma ürünlerini Türkiye’ye dağıtıyor. Philips Hue LED ampuller ve aydınlatma ürünleri renk değiştirme, uzaktan açma kapatma ve zaman ayarlı kullanım opsiyonları sayesinde daha verimli enerji tüketimi sağlarken, evleri ışıkla dekore ediyor ve yaşam alanını güzelleştiriyor. 

Philips Hue akıllı ampulleri, Philips Hue bağlantı köprüsü ve akıllı kontrol ekipmanları ile aydınlatmayı tüketiciler için gerçek bir deneyime dönüştürüyor. Philips Hue ekosisteminin kalbi olan Philips Hue Bridge, cihazları akıllı ışıklara bağlayarak bir akıllı köprü işlevi görüyor. Televizyonla ya da bilgisayarla senkronize edilebilen Philips Hue ürünleri, kullanıcıların ışıkları izlediği dizi ve filmdeki sahnelerle, oynadığı oyundaki renklerle ve dinlediği müzikteki ritimlerle senkronize etmesini sağlıyor.  

Despec AŞ Genel Müdürü Emrah Küçükgirgin, konuyla ilgili şunları söyledi: “Günümüzde kullanıcılar teknolojiyi hayatlarını kolaylaştırmak için kullanırken doğal kaynakların daha verimli tüketilmesini de talep ediyor. Philips Hue, kullanıcıların her iki beklentisini de karşılıyor. Akıllı aydınlatma ürünleri, tüketim avantajları ve sağladığı teknolojik imkanlar sayesinde her geçen gün daha fazla evde tercih ediliyor. Despec AŞ olarak biz de böyle faydalı bir teknolojiyi ülkemizdeki kullanıcılarla buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz.”