Uluslararası Ödüllere Sahip 1More Markalı Kulaklıklar Despec AŞ ile Türkiye’de

07.07.2023

Uluslararası Ödüllere Sahip 1More Markalı Kulaklıklar Despec AŞ ile Türkiye’de

Alanında dünya lideri markalarla ürün portföyünü büyütmeye devam eden Despec AŞ, üstün ses çözümleri üreticisi 1More’un
Hi-Fi’dan çift sürücülü kulaklıklara ve Bluetooth hoparlörlere kadar geniş yelpazedeki ürünlerini Türkiye’deki kullanıcılarla buluşturuyor.

Pek çok teknoloji lideri markanın distribütörlüğünü gerçekleştiren Despec AŞ, 2013 yılında kurulan ve merkezi San Diego, California ve Shenzhen’de bulunan birinci sınıf bir tüketici elektroniği ses çözümleri şirketi 1More’un Türkiye’deki yetkili satıcılığını üstleniyor.

Uygun fiyatlarla üstün kaliteli kulaklıklar sunmayı kendisine misyon edinen ve bu sayede rekabette öne çıkan 1More’un aralarında IDEA, Red Dot Tasarım Ödülü, IF Design Awards’un bulunduğu 27 tane uluslararası tasarım ödülü ve 12 CES ödülü olmak üzere birçok uluslararası ödülü bulunuyor.

Despec AŞ Genel Müdürü Emrah Küçükgirgin, 1More’un yetkili satıcılığıyla ilgili şunları söyledi: “Ülkemizdeki kullanıcılara en kaliteli teknoloji ürünlerini ulaştırmak için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Kulaklık alanında dünya lideri olan 1More’un uygun fiyatlı ve tasarımları en prestijli ödüllerle tescilli ürünlerinin ülkemizdeki yetkili satıcısı olmaktan mutluluk duyuyoruz.”