İndeks Bilgisayar, SanDisk Yetkili Distribütörü Oldu

22.06.2018

Türkiye’nin lider bilişim teknolojileri şirketi İndeks Bilgisayar, flash depolama çözümleri alanında dünyanın öncü markalarından biri olan SanDisk’le işbirliği gerçekleştirdi. Bu işbirliğiyle İndeks Bilgisayar, SanDisk’in distribütörü oldu. 

Flash depolama çözümlerinde dünyanın önde gelen markası SanDisk, ürünlerinin distribütörlüğüyle ilgili yetkiyi Türkiye’nin lider bilişim teknolojileri şirketi İndeks Bilgisayar’a verdi. İndeks Bilgisayar bu işbirliğiyle, flash depolama/bellek çözümleri ile kart ve okuyucu ürün gamını da genişletti. 

“Perakende kanalındaki rekabette de gücümüzü artıracağız”
SanDisk ile yaptıkları işbirliğini değerlendiren İndeks Bilgisayar Genel Müdürü Banu Sürek, şöyle konuştu: “Flash bellek ve depolama alanındaki başarısıyla tüm dünyada öne çıkan SanDisk ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliği sayesinde kart ve okuyucu, USB flash bellek ve SSD depolama çözümleriyle her gün katlanarak büyüyen dijital depolama alanındaki ürün gamımızı zenginleştirdik. Böylece şirketimizin düzenli olarak tedarik yaptığı ve BT sektörünün önemli bir parçası olan perakende kanalındaki rekabette de gücümüzü artıracağız.”