Datagate’ten Üç Yeni Süpürge Markası

22.12.2022

Islak ya da kuru zeminde çalışan, akıllı vakum ve yıkama sistemine sahip elektrikli süpürge üreticisi Tineco ile kullanıcıların temiz ve sağlıklı bir ev hayatına sahip olmalarında rol oynayan robot süpürge markaları Ecovacs Robotics ve yeedi, Datagate ile Türkiye pazarına girdi. Datagate, aynı şirket çatısı altında yer alan bu üç süpürge markasının Türkiye’deki perakende kanal distribütörlüğünü üstlendi.

Türkiye'nin lider bilişim teknolojileri dağıtım grubu Index Grup çatısı altında faaliyet gösteren Datagate AŞ, Türkiye’deki perakende kanal distribütörlüğünü üstlendiği Ecovacs Robotics, Tineco ve yeedi markalı süpürgelerle evlerde rahatlık ve konfor sağlıyor.

“Otonom süpürgeler” olarak da bilinen akıllı robot süpürgeler alanında geniş bir ürün gamına sahip olan Ecovacs Robotics, yüksek pazar payıyla dünyada pek çok ülkede lider konumda yer alıyor. Robotlarının dünya çapında 145'den fazla ülkede kullanıldığı Ecovacs Robotics’in Çin ve denizaşırı ülkelerde 1.200'den fazla patenti bulunuyor.

Akıllı elektrikli cihazlarda birinci sınıf bir marka olan ve akıllı teknoloji konusunda uzmanlaşmış yenilikçi bir teknoloji şirketi olan Tineco, 1998 yılında ilk elektrikli süpürgenin icadı ile faaliyet göstermeye başladı. “Teknolojisiyle kolaylaştırır, hayata zaman kalır” sözü, Tineco’nun tüm faaliyetlerinin ve akıllı süpürge geliştirme süreçlerinin merkezinde yer alıyor.

Ev ürünlerini daha akıllı ve kolay kullanılabilir hale getirmek için yenilikçi ve akıllı üretimde uzmanlaşan yeedi, herkesin gelişmiş teknolojiye sahip akıllı ev temizlik ürünlerini kullanabilmesi için yüksek performanslı ve uygun maliyetli ürünler geliştiriyor.

Datagate AŞ Genel Müdürü Salih Baş, konuyla ilgili “Ecovacs Robotics, Tineco ve yeedi markalarının Türkiye’deki perakende kanal distribütörü olarak ülkemizdeki kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmaktan mutluluk duyuyoruz. Teknoloji ürünleri söz konusu olunca, kullanıcıların satış öncesi olduğu kadar satıştan sonra da güvenli bir hizmet alacaklarına dair beklentileri oluyor. Datagate olarak dağıtımını yaptığımız süpürgeler için Türkiye’nin hemen her yerindeki yaygın ve güvenli servis hizmetimizle kullanıcılara satış sonrası nitelikli hizmet sunmaktan da memnuniyet duyuyoruz. Güncel teknolojiler alanında inovatif markaların en yeni çözümlerini ülkemize getirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.