Yönetim kadromuz

EROL BİLECİK INDEX GRUP YÖNETİM KURULU BAŞKANI

1962 yılında Antakya’da doğan Erol Bilecik, ilk, orta ve lise öğrenimini yine Antakya’da tamamlamıştır. 1987’de İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun olarak Türkiye’nin ilk bilgisayar mühendisleri arasında yer almıştır.

Erol Bilecik, 1989 yılında İndeks Bilgisayar AŞ’yi kurarak, günümüzde 200’den fazla dünya teknoloji markasının ürünlerini 8.000’den fazla iş ortağı kanalıyla Türkiye’deki bireysel ve kurumsal tüketicilerle buluşturan Index Grup şirketlerinin oluşmasını sağlamıştır.

2002-2005 yılları arasında, Türk bilgisayar sektöründeki en eski sivil toplum kuruluşlarından biri olan TÜBİSAD’ın (Türkiye Bilişim Sanayicileri ve İşadamları Derneği) ve 2010-2014 dönemleri arasında İTÜ Mezunlar Derneği’nin Başkanlığını yapmıştır. 20 Şubat 2019 tarihinde gerçekleşen Genel Kurul ile birlikte, 12 Ocak 2017 tarihinden itibaren sürdürdüğü TÜSİAD (Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini tamamlamıştır.

5 Haziran 2018 tarihinde Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi olmuştur. 4 Eylül 2020 tarihi itibarıyla Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Vekilliği görevine devam etmektedir.

Erol Bilecik, eğitim alanına verdiği destekler ve yaptığı katkılar dolayısıyla 15 Temmuz 2010 tarihinde TBMM Üstün Hizmet Madalyası ile ödüllendirilmiştir.

Evli ve 2 çocuk babasıdır.

SALİH BAŞ YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI
Halil Duman

1965 yılında doğan Salih Baş, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. 1990 yılından itibaren Index Grup’ta görev almaktadır. İlk olarak İndeks Bilgisayar AŞ’nin Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmüş, 2003 yılında Datagate AŞ’ye Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür olarak atanmıştır. Halen grup şirketlerinden İndeks Bilgisayar AŞ, Teklos AŞ, İnfin AŞ ve Desbil AŞ’nin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ile Despec AŞ, Neotech AŞ ve Neteks AŞ’de Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini yürütmektedir. Evli ve 1 çocuk babası olan Salih Baş, İngilizce bilmektedir.

HALİL DUMAN YÖNETİM KURULU ÜYESİ VE CFO
Halil Duman

1965 yılında Giresun’da doğmuştur. İlk, orta ve lise öğrenimini Bulancak’ta tamamlamış, 1987 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun olmuştur. Çalışma hayatına 1987 yılında Yücelen İnşaat AŞ’de muhasebe departmanında başlayıp, kısa bir süre sonra bu şirketin Mali İşler Müdürlüğü görevine atanmış ve 2000 yılına kadar bu sorumluluğu üstlenmiştir. 2000 yılı Eylül ayında İndeks Bilgisayar AŞ’de Mali İşler Direktörü olarak çalışmaya başlamıştır. 2003 yılında şirketin Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanmıştır. Halen İndeks Bilgisayar AŞ ve grup şirketleri olan Datagate AŞ, Despec AŞ, Neteks AŞ ve Teklos AŞ‘de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev almaktadır. 1985 yılından itibaren Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ünvanına sahip olup, İstanbul SMMMO üyesidir. Bağımsız Denetçi ünvanına sahiptir. Evli olup, 2 çocuğu bulunmaktadır.

EMRAH KÜÇÜKGİRGİN DESPEC AŞ GENEL MÜDÜRÜ
Emrah Küçükgirgin

1974 yılında İstanbul’da doğan Emrah Küçükgirgin, 2000 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Çalışma hayatına 2004 yılında Dolunay Yazılım'da MRP Danışmanı olarak başlamıştır. 2006 yılında Despec Bilgisayar’a katılan Emrah Küçükgirgin geçen sürede şirkette ürün müdürlüğü, perakende sektörü yöneticiliği, pazarlama, iş geliştirme müdürlüğü ve genel müdür yardımcılığı görevlerini yürüterek, 2016 yılında Despec Bilgisayar’a Genel Müdür görevine getirilmiştir. Evli ve bir kız, bir erkek çocuk babasıdır. Aktif olarak triatlon sporuyla uğraşmakta ve düzenli olarak maraton koşmaktadır.

ALPARSLAN BİLECİK DESPEC AŞ GENEL MÜDÜR YARDIMCISI
Serkan Özkan

1985 yılında Antakya’da doğan Alparslan Bilecik, 2008 yılında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Çalışma hayatına 2011 yılında Despec Mera Dubai’de Ürün Müdürü olarak başlamıştır. 2015 yılında Despec AŞ’de Ürün Müdürü olarak göreve başlayan Bilecik, 2018 yılında şirketin perakende sektörü yöneticiliği, iş geliştirme ve pazarlama sorumluluklarını üstlendiği Perakende Kanal Satış Müdürü görevine atanmıştır. 1 Şubat 2021 tarihi itibarıyla Despec AŞ Genel Müdür Yardımcısı olarak grupta görev almaktadır. Evli ve bir erkek çocuk babası olan Alparslan Bilecik, İngilizce bilmektedir.

SERKAN ÖZKAN IT KANAL SATIŞ MÜDÜRÜ
Serkan Özkan

1972 yılında Zonguldak’ta doğan Serkan Özkan, 1993 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu’ndan mezun olmuştur. Bilişim sektöründe 1997 yılında Unitex Bilgisayar’da Müşteri Temsilcisi olarak çalışmaya başlamıştır. 1998 yılında Index Bilgisayar AŞ’de Müşteri Temsilcisi olarak görev almaya başlamıştır. Aynı yıl içinde Index Grup şirketlerinden Despec AŞ’de Müşteri Temsilciliği görevini üstlenmiştir. Despec AŞ’de üstlendiği Kanal Yöneticiliği ve Ürün Müdürlüğü görevlerinin ardından, 2017 yılında şirketin IT Kanal Satış Müdürlüğü görevine atanmıştır. Evli ve bir kız çocuk babasıdır.

Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır. İşbu sitenin içeriğindeki herhangi bir hata ve yanlışlıktan
Despec Bilgisayar Paz. Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz. © Copyright Despec Bilgisayar Paz. Tic. A.Ş. Tüm hakları saklıdır.