Ürün Yelpazesi

Laser Toner ve Aksamları ve Mürekkep Kartuşlar Laser toner ve yan aksamlarının yer aldığı bu grupta yoğun tüketimi gerçekleşen siyah ve renkli tonerlerin yanı sıra collector, fuser, fuser yağı, developer, drum gibi destekleyici ürünler bulunmaktadır.

Mürekkep kartuşlar siyah ve renkli olarak diğer bir grubu oluşturmaktadır.

Bu grupta yer alan ürünlerin piyasada şirketimizin hareketliliğinin en büyük payını oluşturduğunu ve bu hareketliliği yaratan en önemli markaların şirketimizin bünyesinde yer aldığını ve piyasada önder kuruluş olmamızı pekiştiren önemli unsurlardan olduğunu gururla söyleyebiliriz.

1994'den beri tüketim pazarında ele geçirdiğimiz liderliği pekiştiren markalar zinciri HP, Epson, OKI, Canon, IBM&Lexmark, Samsung, Xerox… ile oluşmaktadır.

Manyetik Ortam Ürünleri
Bu grupta yer alan ürünler ürün hareketliliği bakımından toner ve mürekkep kartuşlardan sonra ikinci sırayı teşkil etmektedir. Bu grubu data kartuş ve optik medya ürünleri oluşturmaktadır. Grupta yer alan isim yapmış markalar dünya lideri konumundaki HP, IBM, Imation, Sony, Memorex ve TDK'dır.

Yazıcı Şeritleri
Tüketim malzemelerinde önemli bir yer teşkil eden diğer bir grup yazıcı şeritleridir. Tüketim ağırlığını siyah renkli şeritlerin aldığı bu grupta, siyah ve renkli şeritleri bünyesinde bulundurarak piyasada liderliği hiç kimseye kaptırmayan ve önemli bir talep ihtiyacını gideren kuruluşumuz marka devlerini bir araya toplamıştır. Bunlar Epson, OKI, Panasonic, IBM, Lexmark olarak yer almaktadır.

Kağıtlar
Şirketimiz bilgisayar sektöründe önemli yer teşkil eden yazıcı kullanımında ihtiyaç duyulan çeşitli özellikleri içeren kağıtları, bünyesinde topladığı önemli markalar eşliğinde pazara sunarak tüketim malzemelerindeki bir eksiği daha gidermektedir. Bu grupta yer alan, fotoğraf kâğıtları, faks ruloları, sürekli form kağıtları, inkjet, laserjet, deskjet asetatı, etiketi ve kağıtlarındaki ve plotter kağıtlarındaki arzımız bu hareketli bilgi teknolojisi piyasasında duyulan önemli bir eksikliği gidermektedir. Bu ürünlerde eksikliğin giderilmesi yönünde çalışmakta ve HP, Canon ve Epson gibi dev markalarımızla sektörde yerimizi belirgin bir yerde tutmaktayız.

Aksesuarlar
Bu grubu oluşturan başlıca ürünler, mouselar, speakerlar, oyun konsolları, klavyeler, adaptörler, kablolar, saklama ve taşıma kutuları, temizlik malzemeleridir. Aksesuar grubu çatısı altında bir araya gelen ürünlerimizin yer aldığı stoklar da önemli bir tüketim ihtiyacını gidermektedir. Bu ürün grubunda dağıtıcısı olduğumuz Trust ve Targus ürünleri ve toptancısı olduğumuz diğer markalarla önemli bir ihtiyacı karşılamaktayız.

Despec'in distribütörü olduğu ve satışını yaptığı ana ürün grupları ve tedarikçileri aşağıda verilmiştir:

Ürün Grubu Markalar
Toner Kartuş Hewlett Packard, Epson, Canon, IBM, Lexmark
Mürekkep KartuşHewlett Packard, Epson, Canon, Lexmark
Şerit OKI, Epson, Lexmark, IBM
Yedekleme ÜrünleriHewlett Packard, Sony, IBM, Intenso, Goodram, Hikvision, Netac
AksesuarlarHewlett Packard, Sony, Targus, Steelseries, Jabra, Belkin, Philips, Samsung, Dexim, Energysistem, Intenso, Xiaomi, Amazfit, Hikvision, Goodram, Trust, Kensington, Buddyphones, Ezviz, Gigaset, Hilook
Kağıt Ürünleri Hewlett Packard, Epson, Canon, Xerox

Şirket ayrıca Kingston, Panasonic, Iris, Samsung ve Brother'ın da bilgisayar tüketim malzemelerine ilişkin ara toptancılığını yapmaktadır.

Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır. İşbu sitenin içeriğindeki herhangi bir hata ve yanlışlıktan
Despec Bilgisayar Paz. Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz. © Copyright Despec Bilgisayar Paz. Tic. A.Ş. Tüm hakları saklıdır.